Thursday, 5 November 2009

- ללכת שבי אחריך


  

כן זה השיר http://www.youtube.com/watch?v=SliQkRMKjdI שהתנגןלי אתמול בראש. מיד בצאתי מחדר הבשורה הטובה.
עמדתי במסדרון בוהה באנשים לכמה שניות . ומיד נתקפתי בדחף בלתי נשלט לתת משהו למישהו לא ידעתי מה ולמי,אבל ידעתי למה.
ידעתי שנולדתי מחדש לאמא ואבא,לבנותי נכדתי ומשפחתי ,חבריי וכל מי שמכיר אותי.
בעודי הולכת מרחפת נתקלתי בדוכן שמעולם לא שמתי לב אליו. דוכן למכירת תקליטורי הפעלה לילדים ומבוגרים. מצחיק  כמה אנחנו יכולים להיות עוורים לפעמים. שאלתי אותה את תמיד פה?מ היא ענתה כן תמיד ,וראיתי אותך חולפת פה מספר פעמים.עניתי לה כן,לצערי ,אבל עכשו לשמחתי אני חולפת על פנייך. מצאתי אצלה כל שבקשתי ולא מצאתי בעבר.
חיפשתי מזה זמן DVD יוגה לילדים  למשל. נכדתי המצחיקה והמתוקה אוהבת יוגה מסתבר כבר בגיל שנתיים החלה את הרומן שלה עם היוגה..היא גם אוהבת נעליים תיקים ואיפור כמו סבתא שלה ... . היא יצאה מגידרה לשרת אותי.היה מן קליק ביננו.  אני חושבת שעשיתי לה את היום.. אבל בעצם היא לא יודעת שהיא עשתה לי את היום. כי לא רק שמצאתי את מה שחיפשתי זמן רב, היא  הייתה זו  קיבלה את שכרה שהרוויחה בנחמדותה .

התחושה היית קצת אופורית -אפשר לומר אופורית? נסעתי הבייתה לא לפני שעצרתי בחנות אבני חן שאני אוהבת . משהו משך אותי לשם.אני מאד אוהבת א החנות שממוקמת באחד ממרכזי הקניות פה באי. אני מאד מסמפטת ומעריכה  את בעלת אישה גדולת מימדים שופע תחיוכים וטוב לב. מצאנו המון דברים משותפים שאנחנו אוהבות וקניה אצלה הפכה לשיחה מקדימה על כל מה שרק אפשר לחשוב. אתמול היא רצתה לדעת על ברית מילה ועל עקידת יצחק. מוזר. השיחה אח"כ גלשה לאוכל כשר ,ולדיאטה היהודית.עניני חלב ובשר וכו..היא החליטה אתמול שהיא רוצה לאמץ א הדרך האכילה.גם מוזר.
הצלחתי להסביר לה היטב? אולי.או אולי זה הקשר ביננו,קשר של "אהבת חינם"? חברות שאינה תלויה בדבר.חברות לשם החברות ולא רק מסחר. זה די נדיר בחברה פה.אבל הצלחתי לשמחתי ליצור כמה חברויות כאלה. זהו צורך מאד אנושי לדבר עם מישהו שמבין על מה אתה מדבר, שמתקשר אתך לפעמים גם ללא מילים. וזה מה שקרה לי אתמול אצלה.
הרגשתי שאני רוצה להיות אצלה. אולי זה הרוגע שלה. אולי אהבת החינם. אני אף פעם לא צריכה כמעט אבנים כי יש לי אוסף בהחלט נדיר, ומיוחד שיכול להספיק לעוד הרבה הרבה קולקציות. אך כשאני אצלה השכינה כאילו מכוונת אותי לבחירות מוזרות. אני קונה כמעט בכל פעם שאני אצלה. תמיד יוצאת עם משה שמתאים למצב רוחי באותו היום. ומעולם לא התאכזבתי.

הסתובבתי בחנות ולא ממש חשתי שאני רוצה משהו. היה בי מן חוסר שקט פנימי שהיה צריך להרגיע. אמרתי לה אולי כשאחזור מהנסיעה שלי. פתאם צדה עיני משהו בארון הזכוכית. משהו שנראה כמו עפרונות קריסטל בגוונים מעושנים. בקשתי לראות.ומיד התחברתי . לא יכולתי ולא יכולה להסביר, אך הרגשתי שזה יהיה שלי ,ולא רק שלי ,אלא אעצבו מיד ופה.!

הראש התחבר לחומר, ומיד התמונות רצו בראש.
 עם מה ואיך לענוד את זה. ככה אנ ימעצבת, צריכ הלדעת הכל לפרטי פרטים חייבת לחזות בעיני רוחי את כל המראה מכף רגל ועד ראש. המכנסיים העליון איך יראה עם מחשוף בלי מחשוף. החלטתי שזה מראה וצבעים שיתאימו בצורה מושלת  למראה חורפי ישראלי שאחווה השנה מזה זמן רב.
 צבעים שישתלבו יפה עם הגוונים החומים, האפורים השחורים ומה לא?
אמרתי לה תשמעי אני לא עוזבת עד שזה לא גמור. אפילו הפסדתי את שיעור האקווה אירוביק שלי על מנת לסיים מיד ועכשו.
הבחירה שלי נפלה על שילוב הטופז עם עור. רציתי משהו שידגיש את היופי ולא " יגנוב את ההצגה".
עור עושה את זה הכי מושלם בעיני. טבעות גולד פיל עור ו- BI COLOR  TOPAZ - OR SMOKY LEMON TOPAZ PENCILS.
מושלם.
מה שנותר כרגע זה הסיום ,לא סיימתי עדיין את הקצוות שנותרו משרוכי העור. אך יש לי רעיון,וכוונה לתלות עליהם שלושה טופזים בגדלים שונים. כמו חלוקי נחל קטנים שישמשו כמשקולות לאיזון . איזון אמרתי? כן איזון.מעניין לא.?

הבוקר התעוררתי קצת סנטימנטלית . געגועים לארץ לילדות למשפחה. זה תמיד קורה לי לפני נסיעה לארץ.
אני מקשיבה לאילנית כשאני כותבת את הפוסט הזה. לפני זה שוחחתי עם חברתי על הסיבה והמסובב של מה שקרה לי אתמול אצלה. וכן זה משהו מלמעלה אני מאמינה. כל הבחירות שלנו הן תוצאה של הכוונה פנימית . שלנו!
צלמתי אבל האור עושה עוול קשה לדבר המדהים הזה. לא נורא לפחו תראו ע למה אני מדברת.
צלמתי גם שני סטים של צמידים מהאוסף שלי . צמידים של חברת MARNI האיטלקית שאני חולה על כל מה שהם מעצבים.
הצמידים מגולפים מקרן של באפאלו.
הצבעים מזכירים א תהצבעים בחלק מהענק. אנ אוהבת מאד מאד מאד.
 החלטתי לקרוא קצת על הבחירה שלי וזה מה שזה אומר:
Th Yellow Topaz
" Like clear topaz 'my energies can help to expand the higher creative capacities of your mind. As your conscious awareness becomes more elevated' you see life from a broader viewpoint. That viewpoint then needs to be implemented in your physical world.
My energies contain two specific qualities that foster this process within you. First' i can give an inherent recognition that this new understanding has practical application. Second, my energies instill a desire to integrate this seed essence into a manifestation "
Yellow topaz -- spiritual Aspects
Soul Tone: E
Chakra Affinities:
Sloar Plezus(1), Third Eye (1)
SubtleBody Affinities: Mental, Spiritual, Etheric
Energy Focus: Building
Element: Air

Co-creating with yellow Topaz
Helps you to simplify the wisdom and understanding you receive, so the you can assimilate it in your conscious mind in a way that is conducive to practical application. Yellow Topaz can stimulate innovative ideas for any project or research. Yellow topaz togther with citrin is a wonderfull combination for the student or researcher.

 Yellow Topaz Affirmation
I I seek to comprehend the practical wisdom in all my experience' and i manifest that wisdom.

Need not say anything anymore than what it says!

אז מה יש עוד לומר? התאור מדבר בעד עצמו. ובעד החוויה שעברתי אמש..
ההסבר לקוח מהספר: Healing with Gemstone - Pamela louise chase& Jonathan pawlik.


שבת שלום!

No comments:

Post a Comment